سوالات متداول

برای سرویس و حمام هم میشه استفاده کرد؟ استخر چطور؟

بله . سقف کشسان بخاطر نوع جنس متریالش مناسب برای فضای رطوبتیه و در برابر رطوبت حمام و استخر ها مقاوم و کیفیت خودش رو از دست نمیده .

گارانتی هم دارید ؟

بله . 2تا گارانتی 12 ساله به این شکل که یک گارانتی 12 ساله بابت سقف کشسان از کمپانی تولید کننده و یک گارانتی 12 ساله اجرایی از شرکت طاق آرا پایان کار به مشتری ارائه می شود .

اگر لامپ یا ریسه های نورپردازی بسوزه چیکار کنیم؟

برای نورپردازی سقف ها قبلش حتما یه سری اطلاعات از مشتری گرفته و بر اساس نیاز و شرایط موجود بهترین تصمیم در مورد نوع نورپردازی گرفته میشه . به هر حال اگر مشکلی پیش اومد تماس بگیرید تا در کمترنی زمان ممکن خدمت میرسیم سقف باز میشه نورپردازی تعمیر یا تعویض میشه .

در نورپردازی سقف کشسان از چه لامپی استفاده میشه؟

شاید یکی از سوال های همه مشتری ها همین سوال باشه اینجا لازم میدونیم یه توضیح کوچیک خدمتتون بدیم برای استفاده از لامپ نورپردازی سقف کشسان چند مورد هست که باید بررسی شه مثلا 1) تجاری یا مسکونی؟؟ 2) فضای کاری ما چیه؟؟ ( آشپزخانه یا استخر یا...) 3) چه نوع نورپردازی با چه حجمی نوری باشه 4) عمق باکس هم برای نورپردازی و نوع لامپی مصرفی مهمه 5) و ... یه سری اطلاعات از مشتری میگیریم و بر اساس تجربه چندساله طاق آرا تصمیم میگیریم چه لامپی و از چه برندی استفاده بشه .

آیا مهتابی برای فضای رطوبتی مناسبه؟

بله مشکلی نداره البته بستگی به نوع مهتابی داره بازم بسته به نوع فضای کاری نوع و برند مشخص میشه .